• Çar. Ara 6th, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

YENİ BAŞKAN ÖZGÜR GÜNLÜ

Byadmin

Eyl 7, 2021

Ödemiş Kent Konseyi Tarım Hayvancılık Meclisi Gençlere Emanet:
YENİ BAŞKAN ÖZGÜR GÜNLÜ

Ödemiş Kent Konseyi Tarım Hayvancılık Meclisi Seçimli Genel Kurul Toplantısı 02.09.2021 tarihinde Ödemiş Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Tarım Hayvancılık Meclisi üyeleri, Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Av. Burak Can, Av. Safiye Özçelik, Abdullah Gümüş, Turgut Akın, Tekin Alpsoy, Selim Şahan ve Konsey Başkanı Mehmet Taşlı katıldı.
Toplantıda divan başkanlığını önceki dönem meclis başkanı Tekin Alpsoy yaparken, divan üyeliklerinde Konsey Yürütme Kurulu üyeleri Selim Şahan ve Safiye Özçelik yer aldı.
Önceki dönem Meclis Başkanı Tekin Alpsoy’un yaptığı bilgilendirme ve teşekkür konuşmasının ardından yürütme kurulu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi. Buna göre; Tahir Balban, Sinan Yiğit, Ahmet Pulcu, Şevket Can ve Veli Şahin üç yıl süreyle görev yapmak üzere Tarım Hayvancılık Meclisi Yürütme Kurulu üyeliğine seçilirken çoğunluğu genç üyelerden oluşan bir yönetim yapısı oluştu.

Özgür Günlü Oybirliğiyle Başkan Seçildi
Seçimli genel kurul toplantısında yürütme kurulu seçiminin ardından başkanlık seçimine geçildi. Tek adayla gerçekleştirilen seçimde Özgür Günlü üç yıllık yeni dönem için oybirliğiyle başkan seçildi. Genel Kurula hitaben konuşan Başkan Günlü, sözlerine önceki dönem Tarım Hayvancılık Meclisi Başkanı Tekin Alpsoy’a teşekkür ederek ve geçtiğimiz yıl Aralık ayında kaybettiğimiz üyemiz İş İnsanı Mehmet Çelikkaleli’yi anarak başladı. Hayvancılıkla uğraştığını belirten Özgür Günlü, “Tarım ve hayvancılığımızın geleceğini tehdit eden sorunların çözümünde geniş katılımlı çalışmalar yapmak ve kamuoyu oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Genç bir ekiple görev başına geldik. Bizlere teveccüh gösteren genel kurul üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu seçimde yanımızda yer alarak gençlere duyduğu güveni ortaya koyan ve yönetimimizde bulunarak bizi şereflendiren Ödemiş Belediyesi Meclis Üyesi kıymetli büyüğüm Sayın Tahir Balban’a şükranlarımı sunuyorum. Görevimizi en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle çalışacağımızın bilinmesini istiyorum.” şeklinde konuştu. Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.

By admin