• Cts. Ara 2nd, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

TÜRKİYE’NİN DEVASI ÖDEMİŞ’TE

Byadmin

Nis 6, 2021

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Sn. Ali Babacan liderliğinde Türkiye genelinde oluşturulan teşkilatlanmalara, Ege’nin en bereketli topraklarına sahip olan Ödemiş de dâhil oldu.

Deva Partisi, Ödemiş İlçe Yönetimini tamamlayarak, Deva Partisi Ödemiş İlçe Başkanı ve yönetimiyle birlikte sahalara inerek çalışmalara başladı.

Ödemiş Deva Partisi İlçe Başkanı Sn. Halil Karakaş; “öncelikli Ödemiş’imiz olmak üzere ülkemizin sorunlarına DEVA olmak adına yola çıktık. Adalet, özgürlük ve ekonomi başta olmakla birlikte insanlarımızda gelecek kaygısı görüyoruz. Yeni olmamıza rağmen giderek güçlenen Teşkilatımız ve halkımızın desteği ile bu zor dönemlerden yan yana mücadele ederek aydınlık günleri hep birlikte göreceğiz” dedi.

Ödemiş Kaymakamı Sn. Fatih Aksoy beyi makamında Ödemiş İlçe Başkanı Sn. Halil Karakaş, Teşkilat Başkanı Sn. Davut Hanoğlu, Kadın Politikaları Başkanı Sn. Berna Akar,  Yerel Yönetimler Başkanı Sn. Ahmet Durmaz ve Seçim İşleri Başkanı Sn. Mehmet Dağlı ziyarette bulunarak Türkiye ve Ödemiş’teki gündemleri değerlendirerek fikir alışverişinde bulundular.

By admin