• Cts. Ara 2nd, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

TİRE BELEDİYESİ ŞAMPİYON SPORCUYU UNUTMADI

Bynehir nagehan sayal

Nis 29, 2022

Tire Belediyesi geçtiğimiz gün yaşanan trafik kazası sonrası vefat eden sporcu Çağdaş Tutkaç’ı unutmadı. Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın talimatı ile Çağdaş’ın Kurtuluş Mahallesi Balcı Caddesi üzerinde bulunan evinin önünde iftar yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tire Emniyet Müdürü Özgür Dinç, İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yemek öncesi şampiyon sporcu için Kur’anı Kerim okunup dualar edildi. Yemek sonrası açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran “Bizim için buruk bir gün.
Elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz şampiyon sporcumuz Çağdaş’ımızın vefatının 3. Günü dolayısıyla dün Kurtuluş mahallesinde bulunan evinin önünde, ailesi ve sevenleri ile iftar sofrasında bir arada olduk.

Biliyoruz ki bu acının tarifi yok. Erken yaşta bizlere veda eden, çevresince örnek gösterilen şehrimizin yetiştirdiği müstesna gençlerden olan evladımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Rabbim rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.

O’nu asla unutmayacağız Adını şehrimizde yaşatarak maneviyatına her zaman sahip çıkacağız” dedi.