• Sal. Tem 16th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

TAŞLI ve AKIN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ!

Bynehir nagehan sayal

Haz 30, 2024

29 Haziran gecesi güzel bir düğüne daha şahit olduk.

Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı’nın biricik kızı Zeynep ve damadı Hasan Onur’un düğün merasimine iki ailenin de çok sayıda dostları katıldı.
Düğün, çok sayıda kalabalık konuklar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Yemekli organize edilen düğünde;
Zeynep’in melekleri kıskandıracak güzelliği ve damat Hasan Onur’un Amerikan jönlerini aratmayacak duruşu ve tavırlarıyla birbirlerine yakışan genç çift salona alkışlar ve ıslıklar eşliğinde girdi. İlk danslarının çalışılmış koreografi olması ve de başarıyla üstesinden gelmiş olmaları konuklarda hayranlik yarattı. Çift özellıkle arkadaşları tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde kadar süren düğün esnasında bir an olsun pist boş kalmadı. Çoğunluğun çok eğlendiği görülen düğünün son saatlerinde merasime katılamayanların telgrafları okundu.

Düğün esnasında telgrafları okunan;
CHP genel başkanı Özgür Özel,CHP İzmir milletvekili Rahmi Aşkın Türeli ve Demokrat Parti İzmir milletvekili Salih Uzun mesajla aileleri tebrik ederek düğünü kutladılar. Genç çift Hasan Onur Akın ve Zeynep Taşlı’ya mutluluklar dilediler.

Bizler de Taşlı ve Akın ailelerine bu birlikteliklerinin hayırlı olmasını, çiftimize de bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.