• Cts. May 25th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ŞIK HAREKET…

Bynehir nagehan sayal

Kas 3, 2021

Ödemiş’teki bir açılışta Türk Bayrağının açılışı sırasında yere düşmemesi için uyarıda bulunan Zabıta görevlisine ÖKSD’den şık hareket…

ÖKSD Yönetim Kurulu Üyesi Murat Gökşin Bayrağımıza Gösterdiği Hassasiyetten Dolayı Ödemiş Belediyesi Zabıta Çalışanı İsmail Akbulut’u Zabıta Müdürlüğünde Ziyaret Etti.

Sn Murat Gökşin Konuşmasında şunları ifade etti; SEVGİLİ ÖDEMİŞLİLER! Bayrak ve Vatan Sevdalısı Ödemiş Zabıta Memurları’ndan Sayın İsmail Akbulut’a,çalıştığı yere giderek,derneğimiz tarafından tebriklerimizi sunduk.Sayın İsmail Akbulut’u ilgili makamlardan bilgi alarak,ismine ulaştık ve NE MUTLU Kİ,kendisi Ödemiş Endüstri Meslek Lisesi’nden benim öğrencimdir..Aslında,biz dernek olarak İsmail’imiz’e değil ,İSMAİL KARDEŞİMİZ, BİR ÖĞRETMEN OLARAK BANA ONUR VE GURUR VERMİŞTİR. Çünkü, bir öğretmen olarak, en güzel ödül, yetiştirdiğimiz öğrencilerin ATATÜRKÜMÜZ’E, CUMHURİYETİMİZ’E VE BAYRAĞIMIZ’A SAHİP ÇIKMASIDIR.

Bu arada ilgilerini eksik etmeyen başta Sn. Nehir Nagehan Sayal Hanım olmak üzere, Sn. Alper Yıldırım Bey şahsında 3tvTR’ye, başta Sn. Rasih Bozulu şahsında TÜM RADYO REMİKS camiasına, Sn Yasemin Akarsu Kırbaş Hanım’a ve Sayın Byslov Ali Bey’e TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ödemiş Kültür ve Sanat Derneği Yönetim Kurulu ve Üyeleri”