• Cum. Haz 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

SAĞLIKLI DİŞLER, MUTLU GÜLÜŞLERİN YENİ ADRESİ ŞERİF ESMİ!

Başarılı Diş Hekimi Dt. Şerif Esmi Diş Kliniği Akıncılar Mahallesi Fevzipaşa Caddesi No:14/18 Kat:1’de bugün düzenlenen törenle açıldı.

En yeni teknoloji ile donatılan kliniğin açılışına Ödemiş Eski Belediye Başkanı Bekir Keskin, Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, Ödemiş Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Necati Gülgen, İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa, DSP Eski İlçe Başkanı Namık Tezcan ve davetliler katıldı.

Başarılı Diş Hekimi Dt. Şerif Esmi, kendi adını taşıyan Diş Kliniği’nin açılış kurdelesini kesen Ödemiş Eski Belediye Başkanı Bekir Keskin, “Bir yatırımdan öte bir sağlık hizmetini yerine getirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz Ödemişliler olarak. Bol hastalar, bol iyileştirmeler, bol kazançlar diliyoruz” dedi.

Özel diş tedavisi konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermeyi hedefleyen Diş Hekimi Dt. Şerif Esmi, “Diş hekimliği sektöründe 25 yıldır hizmet veriyorum. Ödemiş’in eski hekimlerinden biriyim. Yeni bir klinik açtık, yeni mekanımızda kaldığımız yerden devam ediyoruz. Her türlü diş protez, dolgu tedavi bunun dışında diş hekimliğiyle ilgili botoxs müdahaleleri günümüze uygun olarak faaliyet alanlarımızın içerisinde. Bize bu konuda destek veren eşimize, dostumuza, yakınlarımıza, arkadaşlarımıza hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.