• Cts. Eyl 23rd, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

RAHMİ AŞKIN TÜRELİ’DEN ÖTO’YA ZİYARET

Bynehir nagehan sayal

Ağu 11, 2022

Ödemiş Ticaret Odası Meclis Başkanı İbrahim Surav, Yönetim Kurulu Üyesi H. Selçuk Bütün ve Genel Sekreter Adnan Bengi 24. Dönem CHP İzmir Milletvekili ve CHP Ekonomi Masası Üyesi Rahmi Aşkın Türeli’yi İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş’i ve beraberinde ki heyeti ağırladı.

Yapılan görüşmede, üyelerin ticari faaliyetlerde yaşadığı olumsuzluklar ve sıkıntılar hakkında konuşuldu. Rahmi Aşkın Türeli ekonomi masasının çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ödemiş Ticaret Odası Meclis Başkanı İbrahim Surav; “Ödemiş Ticaret Odası olarak üyelerimizin taleplerini ilgili mercilere ileterek çözüm üretmeye ve hizmet vermeye çalışıyoruz. Son zamanlarda içinde bulunduğumuz pandemi döneminden sonra ülkemizde yaşanılan ekonomik sorunlar nedeniyle üyelerimizin ticari faaliyetleri zaman zaman olumsuz etkilenmiştir. Üyelerimiz sattıkları ürünlerin yerine yenisini koymakta zorlanıyor. Hammadde ve ürün maliyetlerinde öngörülemez artışlar ticari faaliyetleri olumsuz etkilemekte. Son zamanlarda üyelerimizden aldığımız geri dönüşlerden biri de yüksek faizdir. Birliğimiz ile birlikte yaptığımız çalışmalarda ticari faaliyetlerin devamlılığı için ilgili yerlere resmi yazılarla taleplerimizi dile getiriyoruz” dedi.