• Paz. May 19th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖTO’DA RAMAZAN YARDIMLARI

Bynehir nagehan sayal

Mar 29, 2022

Ödemiş Ticaret Odası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  desteğiyle her yıl gerçekleştirilen ramazan yardımlarının bu sene de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için hazırlandı.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, “Her yıl geleneksel hale gelen gıda yardımları Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak. Daha önceki yıllarda olduğu gibi ramazan ayında Birliğimiz çatısı altında ihtiyaç sahibi ailelere erzak desteğinde bulunuyoruz. Bu sene de çeşitli temel ihtiyaçların yer aldığı erzak yardımlarımızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız. Bu sene toplamda bin adet gıda yardım paketi alımı sağlayarak Ödemiş, Kiraz, Beydağ’da bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Ramazan ayının da ülkemize ve bütün Müslüman alemine hayırlara vesile olmasını dileyerek, herkese hayırlı ramazanlar diliyorum“ dedi.

Ödemiş Ticaret Odası Meclis Başkan’ı İbrahim Sürav, Yönetim Kurulu Üyeleri’nden H.Selçuk Bütün ve Genel Sekreter Adnan Bengi de konuyla ilgili, ramazan ayını kutlayarak, TOBB aracılığı ile yapılan erzak yardımlarının ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile oldukları için mutlu olduklarını dile getirdiler.