• Paz. Nis 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖTO’DA DÖNEMİN SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ödemiş Ticaret Odası Meclisi’nin 2022 yılının eylül ayı olağan toplantısı ÖTO Meclis Başkanı İbrahim Surav idaresinde ÖTO Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Odaya ait bütçe izleme ve Ağustos 2022 aylık mizan cetvelinin tetkik ve tastiki görüşüldü. Eylül ayında yapılan işlemler sunumu gerçekleşti ve meslek komitelerinin sektörleri hakkında meclis üyeleri görüşlerini aktardı.

Dilek ve temennilerden sonra Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş söz alarak;

“Yoğun bir çalışma dönemini birlik ve beraberlik içinde geride bırakıyoruz. 2018 yılından bu yana oda olarak pek çok faaliyete imza attık, pek çok önemli toplantıya ev sahipliği yaptık. Bu süreçte odamızı ve ilçemizi ilgilendiren kararlar da aldık. Sektör temsilcilerinden oluşan meclisimizde sektörleri ilgilendiren kararlar verdik, ayrıca meclis üyelerimizin her toplantıda söz alarak dile getirdikleri görüş ve önerileri derleyerek ilgili makam ve mercilere ilettik. Çalışmalarından dolayı meclis üyelerimiz, yönetim kurulumuza ve oda personelimize teşekkür ediyorum. Yeni dönemin Odamıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş ve Meclis Başkanı İbrahim Surav, 2018-2022 döneminde görevde bulunan meclis üyelerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür plaketlerini sundular.