• Cts. Eyl 23rd, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖTO GENEL SEKRETERLER BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE

365 Oda/Borsanın Genel Sekreteri için konferans salonunda “Genel Sekreterler Bilgilendirme” semineri düzenlendi. Ödemiş Ticaret Odası Genel Sekreteri Adnan Bengi’nin katılım sağladığı seminerde, Oda ve Borsa kanunları ve uygulamaları hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da katılım sağladığı seminerde Hisarcıklıoğlu; Birliğin 81 il ve 160 ilçedeki Oda ve Borsa camiası olarak tek bir aile olduğunu, Türkiye’nin her kesiminden, her sektöründen şirketleri, girişimcileri temsil eden, tek meslek örgütü olduğunu söyledi.

TOBB ve Oda/Borsa camiasında sihirli kelimenin “Birlik” olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “Bizler; üyelerimizle, genel sekreterlerimizle, çalışanlarımızla, Oda ve Borsa Başkanlarımızla, büyük bir aileyiz. TOBB, her zaman sizin yanınız da, hizmetiniz de sıkıntınızı, görüşünüzü, önerinizi, her zaman Genel Sekreterimize ya da bana iletebilirsiniz. Bundan sonra da, bize emanet edilen makamların hizmet aracı olduğunu bilelim. Hep bu anlayışla çalışalım” dedi.