• Cum. Nis 19th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖDEMİŞ’TE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Bynehir nagehan sayal

Nis 30, 2022

Ramazan Bayramına sayılı günler kala Ödemiş’te ilk bayramlaşma programı Ödemiş Kaymakamlığı tarafından Ödemiş Hükümet Konağı’nda yapıldı.

Hükümet Konağı önünde yapılan Bayramlaşma törenine Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüsnü Korkmaz, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları, oda başkanları, gaziler ve vatandaşlar katıldılar.

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, “Hükümet konağı önünde vatandaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımız, ile birlikte hep beraber bir Bayramlaşma gerçekleştirdik. Güzel bir Ramazan atlatıyoruz hep birlikte inşallah Bayrama erişeceğiz. Ben katılan tüm memur, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarımıza, Gazilerimize teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum. Onlara sevdikleriyle birlikte mutlu huzurlu sağlıklı bir bayram diliyorum” dedi.

EMNİYET KEMERİNİ TAKMAYI UNUTMAYIN

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy Ramazan Bayramı’nda yola çıkacak olan araç sürücülerine uyarılarda bulunarak, “Yola çıkacak arkadaşlarımızda dikkat etsinler. Trafik kurallarına uysunlar ve emniyet kemerlerini bağlasınlar” dedi.