• Paz. May 19th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖDEMİŞ TİCARET ODASINDAN BEYDAĞ ZİYARETİ

Byadmin

Ağu 18, 2021

Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı Rıfat ERİŞ , Beydağ Belediye Başkan’ı Sayın Feridun YILMAZLAR’ ı ziyaret etti. Beydağ’da bulunan üyelerimizin taleplerini dile getiren Rıfat ERİŞ görüşmeye dair şu şekilde bilgilendirmede bulundu;

“Beydağ, Türkiye’de zincir üretiminde önemli bir konumdadır. Beydağ’da hem zincir üretimi yapan hem de diğer alanlarda faaliyet gösteren birçok üyemiz ihracat yapmaktadır. Üretim kapasiteleri günden güne de artış göstermektedir. Ancak bu kapasite artışlarını maalesef üretim yapabilecekleri alan sıkıntıları nedeniyle karşılayamamaktadırlar. Bölgede üretim yapan firmalar için yeni yapılabilecek Organize Sanayi ya da Küçük Sanayi Sitesi gibi iş alanları çok önemlidir. Hem bölge halkına iş imkânı sağlayarak bölgenin ekonomisini canlandıracak hem de ihracatta daha iyi noktalara gelmemizi sağlayacaktır. Bu düşünce ile Feridun Başkanımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Atılması düşünülen adımları görüşerek çalışmalarımıza başladık. İnşallah en kısa sürede üyelerimizin taleplerine çözüm bulabiliriz.”

Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı Rıfat ERİŞ ve Beydağ Ziraat Odası Başkanı Ünal İÇMESU ile birlikte Beydağ Kaymakam’ı Sayın  Abdurrahman ÇELEBİ ‘ye veda ziyaretinde bulundu. Görev süresi boyunca özverili çalışmaları, hizmet ve katkılarından dolayı sayın kaymakamımıza teşekkür eder, yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileriz.

Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı Rıfat ERİŞ, Beydağ’da bulunan ÇKR Tarım, Delta Zincir,  Ayka Zincir ve Zinsan üyelerimizi ziyaret etti. Üyelerimizin talepleri dinlenerek,  istişarelerde bulunuldu.  Beydağ’ da yer alan üyelerimize daha fazla destek olabilmek için yapılacak çalışmalar hakkında görüşüldü ve en kısa zamanda taleplere çözüm getirebilmek için ilgili makamlarla görüşmelerde bulunulacağı ilettildi.

By admin