• Cum. Haz 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖDEMİŞ TİCARET ODASI’NDAN 850 ÖĞRENCİYE EŞOFMAN TAKIMI YARDIMI

Ödemiş Ticaret Odası, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi şartlarda yetişmesi, eğitim ve öğretimlerine devam etmesi için gerekli desteği sağlamaya devam ediyor. Bu amaçla her yıl olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Odaya sağladığı destekle ve Odanın da katkılarıyla temin edilen eğitim yardımları, okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.

2022-2023 Eğitim Ve Öğretim yılı için hazırlamış olan eğitim destek paketlerini teslim etmek için Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Meclis Başkanı İbrahim Surav, Genel Sekreter Adnan Bengi, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Turan Yüzük, Kiraz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cemal Gökçe ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü Ödemiş Ticaret Odası Hizmet binasında bir araya geldi. Bölgemiz genelinde ilköğretim okullarında eğitim gören 850 öğrenciye dağıtılmak üzere eşofman takımları; Ödemiş, Kiraz ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı ve Genel Sekreteri aracılığı ile teslim edildi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş;

“Okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlen ihtiyaç sahibi 850 öğrenciye ulaşarak yeni eğitim öğretim yılı için destekte bulunduk. Öğrencilerimizin başarılı ve mutlu bir öğretim hayatı geçirmeleri bizlerin en büyük mutluluğudur. Tüm öğrencilerimize okul hayatında başarılar temenni ediyor ve eşofman takımlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyorum” dedi.

Konuyla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, eğitime verilen destekten ve yardımlardan dolayı odaya teşekkürlerini ilettiler.