• Cum. Haz 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖDEMİŞ TİCARET ODASI YENİ BAŞKANI İBRAHİM SURAV

17 Ekim 2022 tarihinde Ödemiş Ticaret Odası hizmet binasında gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyelerinin seçiminin ardından, 22 Ekim 2022 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, TOBB Delegesi ve Disiplin Kurulu’nun belirlenmesi ile Ödemiş Ticaret Odası’nda seçim süreci tamamlandı.

22 Ekim 2022 Cumartesi günü Ödemiş İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde gerçekleştirilen seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanlığına tek liste ile girilirken seçim sonuçlarına göre; Ödemiş Ticaret Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Surav oldu.

Yönetim Kurulu üyeliğine Cevdet Aydın, Osman Halıcı, Seçkin Öner, Olgun Ballı, H. Selçuk Bütün ve Tevfik Can Kiraz seçilirken, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği delegeliğine ise Metin Dursun seçildi.

Seçimlerin bitmesiyle açıklama yapan Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Surav, “Seçimlerimizi, odamıza yakışır bir şekilde huzur ve güven içinde, üyelerimizin katılımı ve desteğiyle tamamlamış bulunuyoruz. Tek liste ile girilen seçimlerde hiçbir meslek grubunda başka liste çıkmaması üyelerimizin bizlere göstermiş olduğu güvenin sonucudur. Bu 4 yıl içinde sizlerle birlikte odamızı, üyelerimizi ve bölgemizi daha ileriye taşımak için bu görevi almaktan çok mutluyum. Bizlere destek olan tüm üyelerimize teşekkür eder, seçim sonuçları akabinde görev dağılımı yaptığımız tüm oda organ üyelerimize çalışmalarında başarılar dilerim ” dedi.