• Cum. Haz 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ÖDEMİŞ TİCARET ODASI ÜYELERİ YENİ MECLİSİNİ SEÇTİ

Ödemiş Ticaret Odası organ seçimleri 17 Ekim Pazartesi günü üyelerin katılımıyla gerçekleşti. Ödemiş, Kiraz ve Beydağ’daki iş insanlarının üye olduğu Ödemiş Ticaret Odası, önümüzdeki 4 yıl görev yapacak yeni meclis üyelerini belirledi.
Ödemiş İlçe Seçim Kurulu gözetiminde gerçekleşen meslek komitesi ve meclis üyeleri seçimleri büyük bir bayram havasıyla başlayıp, hoşgörü ile tamamlandı. İlçenin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Ticaret Odası birçok şehre ve odaya örnek olacak şekilde birlik ve beraberlik içerisinde başarılı bir seçim süreci geçirdi.

Farklı sektörlerde toplam 8 meslek grubunda yer alan üyeler beş sandıkta oy kullanıldı. Tek liste ile gidilen seçimde, 20 meclis üyesi ve 48 meslek komitesi üyesi belirlendi. Ödemiş Ticaret Odası Meclisi önümüzdeki 22 Ekim 2022 Cumartesi günü toplanarak yeni yönetimi ve meclis divanını oluşturacak.

Seçim sonucunda Komite Üyesi ve Meclis Üyesi olan üyelerimizi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Seçilen Meclis Üyeleri;

İbrahim Surav, Osman Halıcı, Arif Basmacı, Tevfik Can Kiraz, Metin Dursun, Sadık Güllü, Seçkin Öner, Metin Özer, Zekeriya Karabıyık, Mustafa Gerçek, Hasan Selçuk Bütün, Sinan Dündar, İbrahim Demir, Muhsin Özcan, Cevdet Aydın, Hurşit Nallı, Olgun Ballı, Bülent Eker, Sema Özkul, Ali Yaparoğlu