• Per. Kas 30th, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

MHP’NİN “ADIM ADIM 2023” TOPLANTISI BAYINDIR’DA YAPILDI.

Bynehir nagehan sayal

Şub 19, 2022

MHP’nin “Adım Adım 2023” toplantısı Bayındır’da yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanlığı’nın “Adım Adım 2023 ” toplantısı Bayındır’da yapıldı.

Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür merkezinde yapılan toplantıya; MHP İzmir il Başkanı Veysel Şahin, İzmir İl Millet Vekili Tamer Osman Ağaoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi yardımcıları, İzmir Millet Vekili Hasan Kalyoncu, Merkez kurulum üyeleri Tarkan Toper, Fatih Çetinkol, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantıda konuşan ; MHP İzmir il Başkanı Veysel Şahin, “Adım Adım 2023” diyerek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ve emriyle Bayındır’a geldiklerini ifade etti.
Şahin, “Genel başkanımız özellikle devletimize, milletimize karşı emperyal güçlerin kurduğu oyundan, oyunun bir parçası olan, kendilerinin Millet İttifakı, bizim zillet ittifakı dediğimiz, başını CHP’nin çektiği, arkasından İP’in geldiği, ön kapıda göremedikleri arka kapıda görüştükleri HDP’nin devam ettiği, son zamanlarda da HDP’nin emir ve talimatlarıyla hareket eden bu ittifak, 5 benzemezlerin başka kardeşleri de var. Çeşitli emperyal güçler ve terör örgütleri ile içli dışlı memlekete bir oyun kuruyorlar. Bu oyunu anlatmak için buradayız” dedi.