• Çar. Ara 6th, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

KAMER İLETİŞİM Telefon Tamir ve Bakım Merkezi Ödemiş’i Seçti.

Byadmin

Şub 3, 2021

Öğretmen kimliği yanında uzun süre Amerika’da yaşayan ve aldığı eğitimler ve de edindiği tecrübeler sonrası memleketine hizmet etmek için geri dönen Yusuf Emre Kamer Akıncılar Mahallesi Gül Sokak No:9/B adresinde siz Ödemişlilere hizmet vermeye başlamıştır.

İşletmenin sahibi Yusuf Emre Kamer vereceği hizmetlerle ilgili şunları söyledi: “Ben son üç yıldır Amerika’da Telefon üzerinde faaliyet gösteren bir merkezde çalıştım. Özellikle de İPhone telefonları üzerinde ihtisas yaptım. Orada edindiğim tecrübe ve bilgilerimi hemşerilerimle paylaşmak ve onlara yardımcı olmak için iletişim dükkânı açtım. İşletmemde Telefon Bakım ve tamir hizmetleri olarak, tablet tamiri, ana kart tamiri, batarya değişimi, ekran ön cam değişimi ve şarj soketi değişimi ile her türlü telefon aksesuarları satışı yapılacaktır. Güvenli ve kaliteli hizmet için tüm hemşerilerimizi işletmemize bekliyoruz.”

Davetlilerin hazır bulunduğu açılışta, Emekli Din Görevlisi İdris Akkuş’un okuduğu Kuran-ı Kerim tilaveti ve duadan sonra, Ödemiş Belediyesi Özel Kalem Müdürü Levent Başer tarafından işletmenin açılışı yapıldı. Levent Başer açılışta; “Mehmet Kamer hocam benim Ödemiş Endüstri Meslek Lisesinden öğretmenimdir. Eğitim hayatımızda hocamızın çok katkıları oldu. Bizim yolumuzu aydınlattı ve açtığı kendisine çok teşekkür ediyorum. Bugün değerli hocamın oğlu, Yusuf Emre’nin mekânının aşılışını yapmak için burada bulunmaktayız. Kardeşimize hayırlı müşteriler ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Biz de 3tvTR ekibi olarak Yusuf Emre’ye hayırlı olsun diyor, bereketli kazançlar diliyoruz.

By admin