• Paz. Eyl 24th, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

İZSU’DAN ÖDEMİŞ’E DEV YATIRIM SÜRÜYOR!

Bynehir nagehan sayal

Eyl 5, 2023

İZSU’DAN ÖDEMİŞ’E DEV ALT YAPI YATIRIMLARI SÜRÜYOR

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü tarafından Ödemiş’e dev alt yapı yatırımları devam ediyor.
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü Ödemiş Teknik Şube Müdürlüğünce hızla büyüyen Ödemiş’in alt yapı yatırımları aralıksız devam ediyor.
Şehrin kanalizasyon hatlarını yenileyen ve güçlendiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda şehirde yağmur suyu hattı imalatı gerçekleştiriyor.
Evsel atık sular ile yağmur sularını ayırarak iki ayrı yeni alt yapı imalatı yapan İZSU Genel Müdürlüğü Ödemiş Teknik Şube Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde oluşturduğu alt yapı ile aynı zamanda yağmur suyu hasadı da yapmış olacak. Taşkınların önüne geçecek.
Ödemiş merkezden Ödemiş Atık Su Arıtma Tesislerine kadar 15 kilometrelik alt yapı imalatı yapan ekipler sorunsuz şekilde evsel atık sularını ve yağmur sularının tesislere ulaşmasını sağlıyor.
Kentin doğu mahallelerinden olan Ocaklı, Beyazıtlar, Küçükavulcuk ve Büyükavulcuk mahallelerinde de alt yapı yatırımlarını tamamlayan İZSU Genel Müdürlüğü, mahallelerinin evsel atık sularını Ödemiş Arıtma Tesislerine ulaşımını sağladı.
İZSU yetkililerinden edinilen bilgilere göre, Ödemiş merkez ve kırsal mahallelerde alt yapı yatırımlarının devam edeceği öğrenildi.