• Paz. Nis 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

İYİ PARTİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bynehir nagehan sayal

Eki 1, 2022

Yaklaşan genel seçimlere hazırlıklarına son hızla devam eden İYİ Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı saha çalışmalarına hız verdi.

İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ve Seçim Koordinasyon grubu önderliğinde düzenlenen saha ziyaretlerine Bülbüller, Süleymanlar, Veliler, Yusufdere, Kızılca, Kerpiçlik, Işıkköy, Şirinköy, Sekiköy ve Alabaş Mahallelerini ziyaret etti. Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile istişarelerde bulunan İYİ Partililer problemleri dinledi ve fikir alışverişi yaptı.  

Ziyaretlerini değerlendiren İYİ Parti Ödemiş Seçim Koordinasyon Grubu Başkanı Hicran Özçelik şunları söyledi:

“İYİ parti Ödemiş seçim koordinasyon grubu olarak yaptığımız ziyaretlerde çalışan üreten köylümüzle bir araya geliyoruz. Bu ziyaretlerimiz sırasında gördük ki köylerdeki genç nüfus şehirlere göç ediyor. Ekilebilir araziler son yıllarda hızla artan üretim maliyetleri nedeniyle neredeyse kullanılmayacak hale gelmiş durumda, diğer taraftan hayvancılıkla uğraşan üreticinin de derdi farklı değil. Onlarda da girdi maliyeti çok olmasına rağmen açıklanan çiğ süt fiyatları bu maliyetleri karşılamaya yetmiyor ve halen süt veren inekler dahi kesime gönderiliyor. Memleketin geneline hâkim olan kötü gidişat Ege’nin incisi Küçük Menderes Havzası’nda da en ağır şekilde hissediliyor. Bu sorunların acil çözülmesi için İYİ Parti olarak göreve hazırız, göreve geldiğimizde gerek ekonomi gerek tarımdaki kötü gidişatın bir an önce düzelmesi için programlarımız ve kadrolarımız hazır. Az kaldı” dedi.