• Paz. Kas 28th, 2021

Ödemiş'in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

İL BAŞKANI OĞUZ “ÖDEMİŞ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR YER”…

Bynehir nagehan sayal

Kas 6, 2021

Kurucu genel Başkanlığı Muharrem İnce’nin yaptığı ve 17 Mayıs 2021 tarihinde kurulan Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz Ödemiş’e geldi.

Ödemiş Salı Pazarı Belediye Kafede partililerle bir araya gelen İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz sadece Yerelgüç ve 3tvTR’ye açıklamalarda bulundu.

İL BAŞKANI OĞUZ, “ SLOGANIMIZ MAVİ MEMLEKET, ADALET, VİCDAN VE İŞ”

Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz, “İzmir İl olarak İzmir’in birçok ilçesinde örgütlenmemizi tamamladık. Ancak eksik olduğumuz bazı ilçelerimiz de mevcut bu ilçelerimizdeki örgütlenmeyi tamamlamak için önümüzdeki süreçte hızlı bir şekilde hareket edeceğiz. Ödemiş bizim için çok önemli Ödemiş siyaset açısından İzmir’in güney aksağında Küçük Menderes’in başkenti diyebileceğimiz nitelikte. İzmir ekonomisi açısından çok önemli bir şehir onun için Ödemiş’i çok önemsiyoruz. Ödemiş’in siyasi kültürüne de uzak olmayan kişilerden birisiyim. Ben aynı zamanda bunu içinde biraz daha ince eleyip sık dokuyuşum. Ödemiş döneminde bakanlar, başbakanlar çıkarmış birçok Türk siyasetine önderler çıkarmış bir kentimiz.  Memleket Partisi olarak biz son dönemde Türkiye’nin içinde bulunduğu bu siyasi iklim de bir ihtiyaçtan dolayı oluşmuş bir partiyiz. Memleket Partisi bir fraksiyon bir kısır ideolojinin partisi değil kitle partisidir. Kurulma amacı Türkiye’yi yönetmektir.  İktidar olmaktır. Türkiye’nin içinde bulunmuş olduğu sorunlardan ülkeyi çıkarmaktır. Bunun için 83 Milyon insanımızı kucaklamak için bir araya geldik. Hızlı bir şekilde ama acele etmeden örgütsel çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’nin öncülüğünde Yurt gezilerimiz devam ediyor. En kısa zamanda İzmir’e de genel başkanımız teşrifleri olacak. Daha önce açılışını yapmamış olduğumuz ilçe başkanlıklarımızın örgütlerimizin açılışlarını hep beraber yapacağız. İnşallah bu süreç içerisinde Ödemiş’te de örgüt çalışmalarımızı tamamlayıp burada iyi bir noktaya taşırız. Ve genel başkanımızı da Ödemiş’te ağırlarız.  Biz Mavi diyoruz. Sloganımız Mavi Memleket, Adalet, Vicdan ve iş geleceğimizi geri alacağız diyoruz. Çocuklarımıza güzel hayaller kurabilecek bir Türkiye’yi vadediyoruz. Bunun için hep birlikte omuz omuza çalışarak inşallah Türkiye’nin içinde bulunmuş olduğu bu kötü durumdan daha umutlu, daha geleceğe aydınlık bir ülke hep beraber yaratacağız. Bütün Ödemişe, Bütün Küçükmenderes’ e İzmir’e ve Türkiye’ye selam olsun” dedi.