• Cum. Haz 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

GENÇ YÖNETMENDEN BİRGİ ÇIKARMASI

Bynehir nagehan sayal

Eki 11, 2022

3tvTR ekibi, çekimlerinin bir bölümü Birgi’de Nar Danesi Cafe Restaurant’ta yapılan ‘Hakkı’ filminin setine konuk oldu. İzmir doğumlu genç yönetmen Hikmet Kerem Özcan’ın yönettiği filmin başrollerini ise ünlü oyuncu Bülent Emin Yarar ve Hülya Gülşen paylaşıyor. Cem Zeynel Kılıç, Duygu Gökhan ve Özgür Emre Yıldırım filmin oyuncu kadrosundan diğer isimler arasında.

Filmin temasıyla ilgili açıklamalarda bulunan genç yönetmen Kerem Özcan, filmin ana konusunun hırs olduğunu, hırsın abartıldığında insan hayatını ne denli etkilendiğine değindiğini dile getirdi.

Oyuncu Hülya Gülşen, senaryoyu ilk okuduğunda fazlasıyla heyecanlandığını dile getirerek filmin çok gerçek bir hikâye olduğunun altını çizdi. Genç bir yönetmenle çalıştığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Hülya Gülşen,

“Gerçekten bu genç ekiple çalışmaya bayılıyorum. Onlar bizim geleceğimiz. Onları gördükçe gerçekten iyi ki bu işi yapıyorum diyorum çünkü hem mesleklerine aşıklar, hem çalışkanlar, hem saygılılar. O kadar güzel bir nesil yetiştirmişiz ki buradan da kendime pay çıkarıp mutlu oluyorum” şeklinde konuştu.