• Çar. Ara 6th, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

ERİŞ’TEN BELEDİYE BAŞKANLARINA DAVET

Bynehir nagehan sayal

Eki 16, 2021


Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş il il belediye başkanlarını ziyaret ederek 21-24 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 16. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’ne davet ediyor.
Ödemiş Milli Fuar’da geçen sene pandemiden dolayı düzenlenemeyen Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi bu sene Ödemiş Süsbir ve Ödemiş Belediyesi katkıları ile yeniden üretici ve tüketiciyi buluşturmaya hazırlanıyor.
Muğla, Aydın, Denizli, Manisa il ve ilçe belediyelerini ziyaret edip, 16. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’ne davet eden Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “21 Ekim Perşembe günü saat 13.00’de kapılarını Süs Bitkileri sevenleri için dışarıdan gelecek olan belediye temsilcilerinin ve başkanlarımızın da katılımıyla coşkulu bir fuar yaşamak istiyoruz. O nedenle önceliğimiz yangında büyük zararlar yaşamış olan Muğla Belediyelerimizi ziyaret ettik. Onları fuarımıza davet ettik. Bununla birlikte Manisa, Denizli, Aydın bölgelerinin değerli belediye başkanlarını ziyaret ederek, mutlaka bu buluşmanın en canlı şekilde yaşanmasını üretici ile tüketiciyi bir araya getirerek daha yaşanabilir alanlar oluşturmak, yeşil çevreci parklar oluşturma, kentler yaratma konusunda yoğun çabamızı sürdürüyoruz. Bu çabalarımız hepsi Ödemişimizde var olan süs bitkisi üreticisi arkadaşlarımızı, hemşerilerimizi, kooperatiflerimizi ve birliklerimizi daha iyi tanıtma adına yapıyoruz. Dileriz bu güzel buluşmayı hep birlikte en canlı, görkemli bir şekilde birlikte yaşarız” dedi.