• Paz. May 19th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

EFE GOL OLDU YAĞDI… 10-0

Bynehir nagehan sayal

Kas 7, 2021

Ödemişspor – 10 Güraltay- 0

İzmir Süper Amatör Lig E grubunda mücadele eden Ödemişspor kendi evi ve seyircisi önünde Güraltay ile oynadığı maçta farkla kazandı.

İlk yarıyı ve ikinci yarıyı istekli oynayan Ödemişspor maçın henüz başında Mustafa Can Dilşen’in attığı golle 1-0 öne geçerken, bu golden 8 Dakika sonra Ödemişspor Mehmet Gürleyen’in golüyle maçı 2-0’a getirdi. Bu dakikadan sonra baskıyı artıran Ödemişspor maçın 20. Dakikasında Uğur Güzelce ’nin golüyle durumu 3-0 yaptı.

Maçın 30 ve 45.nci dakikalarında Mehmet Gürleyen’in attığı gollerle Ödemişspor ilk yarıyı 5-0 önden kapattı ve soyunma odasına önde girdi.
İkinci yarıya da hızlı başlayan Ödemişspor ikinci yarının henüz 47. Dakikasında Şamil Günay’la gol buldu ve durumu 6-0 yaptı. Maçın 56. dakikasında hattırık ustası Mehmet Gürleyen’in attığı golle 7-0 oldu. Hızlı ve etkili futbolunu devam eden Ödemişspor maçın 75. Adakikasında Zafer Çevik’le durumu 8-0’a getirdi. Bu golden 5 dakika sonra 80. dakikada Ödemişspor Şamil Günay’la bir gol daha buldu. Ve durumu 9. 0 yaptı. Ödemişspor şov devam ederken bu golden 1 dakika sonra yine Mehmet Gürleyen sahneye çıktı ve Ödemişspor adına 10. uncu kendisi adına ise 5 golünü kaydetti. Bu dakikalardan sonra başka gol olmayınca Ödemişspor Güraltay karşısında maçı 10-0 kazandı