• Per. Eki 21st, 2021

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

Bir Zorunluğa Müjde

Byadmin

Haz 18, 2021

UMURBEY MAHALLESİ SANAYİ SİTESİNDEKİ YOLLARIN İÇLER ACISI HALİNE ARTIK BİR SON VERİLMESİ GEREKİYORDU. UZUN ZAMANDIR SİTE SAKİNLERİNİN SIKINTILI OLDUĞU ASFALT ÇALIŞMASI MAALESEF YİNE İLERİ TARİHLERE ERTELENMEK ZORUNDA KALDI.

KONUYLA İLGİLİ BİLGİ VEREN İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÖDEMİŞ YEREL HİZMETLER ŞUBE KOORDİNATÖRÜ SN. HİKMET GÜRİŞ ŞUNLARI SÖYLEDİ;

“UMURBEY MAHALLESİ SANAYİ BÖLGESİNDEKİ BU ÇALIŞMA İZMİR İZSU TARAFINDAN TAŞERONA VERİLEN BİR YER, TAŞERON ASFALTINI DA YAPACAKTI FAKAT GEDİZ A.Ş. (GEDİZ ELEKTİRİK) YENİ PROJE YAPTIKLARINI VE YENİ İHALEYE VERECEKLERİNİ, DOLAYISIYLA BURADA TEKRAR KAZI YAPACAĞINI VE ELEKTRİK KABLOLARINI YER ALTINA ALACAĞINI SÖYLEDİ.

BİZDE BU BÖLGEDE TEKRAR KAZI YAPACAKLARI İÇİN BURADAKİ ASFALTI DURDURMAK ZORUNDA KALDIK. GEÇİCİ PANSUMAN TEDBİR OLARAK DA BURALARI BETONLAMA YAPIYORUZ.

İNSANLARIN ÇOK MAĞDUR OLDUKLARINI BİLİYORUZ ANCAK BİZİM ELİMİZDE OLAN BİŞEY DE DEĞİL. GEDİZ A.Ş. NİN BİZE ÇOK GEÇ BİLDİRMESİ, BİLDİRDİKLERİNDE DE HEMEN KAZI YAPACAĞIZ DEMELERİNE RAĞMEN YAPMADIKLARINI GÖRÜNCE BİZ PANSUMAN TEDBİR ALMAK DURUMUNDA KALDIK.

GEDİZ A.Ş İŞİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA BURADAKİ HER YER SICAK ASFALTLA KAPLANACAK VE SANAYİMİZİN YOLLARINI EN GÜZEL ŞEKLE GETİRECEĞİZ. BURADAKİ ÇALIŞMALARDAN VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN ÖTÜRÜ DE SANAYİ ESNAFLARIMIZDAN ÖZÜR DİLERİZ.”

GÜRİŞ’TEN BİR DE MÜJDE GELDİ;

“HÜRRİYET MAHALLESİ ŞEHİTÖZPOLAT CADDESİNDE DE YİNE GEDİZ A.Ş. NİN YAPTIĞI KAZI BİTTİ, BİZE İŞ EMRİ VERMEK ZORUNDALAR. HENÜZ O EMİR DE GELMEDİ. AYKOME’NİN ARTIK YAPALIM DEMESİ ÜZERİNE ŞİFAYEN İŞ BİTİM TESLİMİNİ YAPTILAR VE BİZ DE YARIN (19.06.2021) ORANIN ASFALT YAMASINI DÖKMEYE BAŞLIYORUZ. “ DEDİ