• Paz. Nis 14th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

BERGEN FİLMİ BEYDAĞLILARLA BULUŞTU

Bynehir nagehan sayal

May 17, 2022

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “BERGEN” filminin ücretsiz açıkhava gösterimi dün akşam 2 Eylül Kurtuluş Parkı’nda Beydağlılarla buluştu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen  açık hava film gösterimleriyle Bergen filmi İzmirlilerle buluşuyor. İzlenme rekoru kıran Bergen filmi 16 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında İzmir’in birçok noktasında ücretsiz yayınlanacak.

BERGEN

Yaratıcı yapımcılığını Mine Şengöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı Bergen filminde, Bergen’in gücünü hayallerinden, sesinden ve hayata dair hiç vazgeçmediği umudundan alan yetenekli bir müzisyen olduğu vurgulanıyor. Mehmet Binay ve Caner Alper’in yönettiği filmin güçlü oyuncu kadrosunda bütün şarkıları seslendiren Farah Zeynep Abdullah’la Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Kayakesen, Arif Pişkin, Şebnem Sönmez, Nurcan Eren, Suzan Kardeş gibi isimler yer alıyor. Filmin özgün müzikleri ise Mazlum Çimen ve Saki Çimen imzasını taşıyor.