• Per. Kas 30th, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

BAŞKAN SALİHA ÖZÇINAR KUTLU’DAN RAMAZAN ZİYARETLERİ

Bynehir nagehan sayal

Nis 9, 2022

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, Ramazan’ın sevincini ve coşkusunu ilçe halkıyla paylaşmaya devam ediyor.

Vatandaşlara Ramazan’da çat kapı ziyarette bulunan Başkan Özçınar Kutlu, bugüne kadar 14 mahalleye ziyarette bulundu. İftara dakikalar kala Başkan Saliha Özçınar Kutlu’yu karşılarında gören vatandaşlar, başkanı sofralarında konuk ederek sıkıntılarını anlatma fırsatı buldu.

2 BİN GIDA PAKEDİ OLUŞTURULDU

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, maddi imkânı olmayanlara ayda bir düzenli olarak yaptıkları gıda paketi yardımına, muhtarlardan gelen talep üzerine Ramazan Ayı’nda da yaptıklarını dile getirdi. Özçınar, ilçe merkezi ile birlikte 56 mahalleye toplam 2 bin adet gıda paketi oluşturduklarını aktardı.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu Ramazan ayında hoşgörü ve yardımlaşma duygusunun arttığını söyledi, “Belediye olarak ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlerine erzak paketi hazırlayıp, bu manevi ruhun onların evlerinde de hissedilmesini sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

VATANDAŞLARIMIN KENDİNİ GÜVENDE HİSSETMESİ ÖNEMLİ

Gıda paketleri dağıtılırken ekiplerin başında mahalleleri ve aileleri ziyaret eden Özçınar Kutlu “Vatandaşlarımızın bizleri görünce mutlu olmaları, bize güven dolu gözlerle bakmaları, sohbet ederken bize güler yüz göstermeleri benim için her şeyden daha önemli. Onların kendilerini güvende ve mutlu hissetmeleri benim de geceleri huzur içinde uyumamı sağlıyor” diye konuştu.