• Cts. May 25th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

BAŞKAN DURAN, “EMNİYET TEŞKİLATIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Bynehir nagehan sayal

Nis 9, 2022

Başkan Duran Polis Teşkilatının 177. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran  Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Tire İlçe Emniyet Müdürü Özgür Dinç’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Tire Belediye Başkan Yardımcısı Sefa Yıldırım’da eşlik etti.

İlçe Emniyet Müdürü Özgür Dinç şahsında, tüm polis teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Başkan Duran, Emniyet Müdürü Özgür Dinç’e, İlçenin asayiş ve huzuru noktasında özveri ile çalıştıkları için teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.  Tire ilçe Emniyet Müdürü Özgür Dinç Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a  nazik ziyaret için teşekkür etti. Tire Belediyesi  İlçede görev yapan tüm polislere karanfil dağıtarak polis haftalarını kutladı. Polis Teşkilatının 177. Kuruluş Yıldönümü dolayısı ile bir açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran;  “Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerde vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren emniyet güçlerimiz, Ülkemizin ve Milletimizin güvenliği için gerektiğinde kendi canlarını ortaya koymaktadır. Polis Teşkilatımız 177 yıldır bağrından çıktığı aziz milletimizin gönlünde taht kurmanın da haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Halkımızın huzuru, güvenlik ve asayişin temini, kamu düzeninin sağlanması, devletimizin bütünlüğü için cefakârca hizmet veren Emniyet Teşkilatımızla her zaman gurur duyuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Başta ilçemizin asayiş ve huzuru için çalışan polislerimiz olmak üzere tüm polis teşkilatının 177. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyorum.