• Paz. May 19th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

AK PARTİLİ SÜREKLİ SAHUR’DA BAYINDIR’DAYDI

Bynehir nagehan sayal

Nis 20, 2022

Ramazan ayı buluşmalarına devam eden AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Bayındır’da ilçe teşkilatı ile bir araya geldi ve sahur programına katıldı.

Yaptığı görüşmelerde ülke gündemini değerlendiren Sürekli; “Geçtiğimiz iki yıl; Ramazan ayını, bayramları pandeminin gölgesinde geçirdik. Bu yıl, birbirimize sarılabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye bu musibetle örnek bir mücadele sergiledi. Salgın hastalık tüm dünyayı ezip geçerken, biz, ortaya çıkardığı sıkıntıların altından alnımızın akıyla kalktık.” dedi.

Yoğun tempo içinde iftar ve sahur programlarına katılan Sürekli, katıldığı programları sıcak ve samimi sohbetlerle geçiriyor. Sürekli, “Önce bize inanan milletimize karşı vefamız, davamıza ve birbirimize bağlılığımızla çok daha büyük işlere imza atacağız. Mübarek Ramazan ayı vesilesiyle bir araya gelmenin huzuru ve mutluluğu da apayrı. Bu mukaddes günlerde hep birlikte halkımızla bir araya geliyoruz. Eski yeni, dün, bugün demeden el birliğiyle kurduğumuz gönül bağları ne kadar güçlü olursa; ülkemiz de o kadar hızlı büyüyecek.” diye konuştu.