• Cum. Nis 19th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

AK PARTİ’DE BİRLİK BERABERLİK GECESİ

Bynehir nagehan sayal

Eki 16, 2021

Ödemiş 125. Yıl Kültür Park içerisinde bulunan Kültürgarden’da AK Parti Ödemiş İlçe teşkilatı tarafından Birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenlendi.

Kültürgarden’da düzenlenen geceye AK Parti Ödemiş önceki dönem ilçe başkanlarının yanı sıra AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimleri, Belediye Meclis üyeleri, MHP Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı ve Yönetimi, Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, Muhtarlar, Oda Başkanları ve davetliler katıldı.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammed Şen, “Emin Başkanım bizden tecrübeli evet hedef koydu. Biz de hedefimizi aldık. Ve inşallah başaracağız. Hep beraber o barajlara Gedizden, Küçükmenderes ’ten Ödemiş’e getirmek için gerekli girişimleri yapacağız. Şerif Başkanımda 2023 hedef dedi. İnşallah Cumhur İttifakı olarak dava arkadaşlarımla 202hedeflerine hiç durmadan Pazartesi günü başlayıp hep beraber girilmedik ev girilmedik kapı bırakmayacağız. Biz buraya bir afiş astık. Arif kara bilmeyenler için söyleyeyim Hacıhasan Mahalle başkanımız. Kendisine Allah’tan Rahmet diliyorum. Kendisi diyaliz hastasıydı. Kendisi Partimizin her şeyine hastada olsa katılırdı. Ahmet Uyanık yönetim kurulu üyemizdi. Ona da Allah rahmet eylesin. Hamit Bülbül abimiz köy, köy ev ev gezerdi. Ufakla ufak büyükle büyük olurdu. Kadir Kaçan abimiz Teşkilat Başkanımız partimizin kuruluşunda emeği çoktu ona da Allah Rahmet eylesin. Niyazi Büke abimiz yönetim kurulu üyeliği yaptı. Hastanemizde çalışıyordu. Hastanede işini görmedi insan yoktu. Partimizde Bayrak asardı. 65 yaşındaydı. Ben hiç gocunmam derdi. Allah ona da rahmet eylesin. Halit Çakar abimiz kurucumuz il genel meclis üyeliğimizi yaptı. Çoğu büyüklerimizi gibi arkadaşlarımızı partiye kazandırdı. Afişte olmayan Orhangazi Mahalle başkanımız Mehmet Ünlü ona da Allah rahmet eylesin. Artık bizler yapmamız gerekeni 2002 yılından bu güne 19 yıldır bu ülke için yapılanlar belli say deseniz sayamayacağım. Çünkü o kadar çok hizmet yaptık. Ne yaptık biz göreve geldikten sonra Genel Başkan Yardımcımız, Başbakanımız Binali Yıldırım beyde huzurlarınız da teşekkür ederim. 4. Yıllık ve 4000 bin öğrencili Sağlık Bilimleri fakültesini getirdik. Hayırlı olsun. Durmayacağız. Süt tozu fabrikası inşallah onu da yaptıracağız. Cumhurbaşkanımız 6 Kasım’da İzmir’e gelirse Ödemişimiz ’de Miting yapacak. Ödemişimize müjdelerle gelecek Fen Lisesi yaptık. Fen Lisesi Spor salonu yaptık. Yurtlar yaptık. Kuvvetli Mahallemize yeni okullar yaptık. Sosyal Hizmetler Müdürlüğünü getirdik. 4ncü 112’yi getirdik. Bunlar yeni olan şeyler Sağlık hizmetleri fakültemiz binası için bina yeri arıyoruz. İlçe Sağlık müdürlüğümüzün binasını yeniliyoruz. Ve bunlar bir yıl içinde oldu. Yapmaya da devam edeceğiz. Hep beraber Cumhur İttifakıyla, Belediye meclisi üyelerimizle dava arkadaşlarımızla yapacağız. Durmayacağız” dedi.