• Paz. Eyl 24th, 2023

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

BAŞKAN KINLI’DAN KAHVALTI ÖNCESİ ÖNEMLİ DETAYLAR!

Bynehir nagehan sayal

Eyl 5, 2023

MHP Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı Ödemiş basınını verdiği kahvaltıda buluşturdu. Kahvaltı öncesi 3tvTR ekranlarına verdiği demeçte, yeni oluşum, her şeyin Ödemiş için yapılacağı, birlik beraberlik vurgusu gibi konulara değinen Kınlı yönetimdeki arkadaşları ile birlikte şunları kaydetti.

3tvTR Genel Yayın Yönetmeni Nehir Nagehan SAYAL tarafından CANLI YAYIN olarak gerçekleştirilen röportajın noktası virgülüne dokunmadan aşağıda tam metnini yayınlıyoruz.

3tvTR : Sevgili 3tvTR izleyenleri şu an  Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ödemiş İlçe Başkanı Sayın Ceyhun Kınlı’nın kahvaltısında aslında bir araya geldik basın ekibiyle birlikte ama kendisini hemen kenar çektik; yine meclis üyeleri ile birlikte hem bugünü hem ilçe başkanlığı dönemindeki o süreci soracağız.

Evet başkanım söz sizde.

Başkan Kınlı : Öncelikle katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Sağ olun ayaklarınıza sağlık. Bildiğiniz gibi 13 Ağustos’ta yapılan kongremizden sonra Milliyetçi Hareket Partisi İlçe teşkilatı olarak çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde de daha geniş programlar hazırladık. Arkadaşlarımla birlikte Ödemiş halkına hizmet etmeye çalışıyoruz.

3tvTR : Peki Başkanım bu süreç içerisinde  başkanlığınız tabi hem partililere, aslına bakarsanız bir basın mensubu olabilirim ama bir de dostluğumuz var. Bunu da yadsıyamayacağım, çok mutlu oldum. Çünkü biraz ağırlık mı geldi? Biraz duruş mu değişti? Biraz kararlılık mı oluştu? Dışarıdan ben böyle görüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Ne söylüyor arkadaşlarınız?

Başkan Kınlı : Şöyle öncelikle yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ile birlikte şevk var içimizde, hizmet etme aşkı var. Hep birlikte elimizi taşın altına koymuş vaziyetteyiz. Birlik ve beraberliğin getirmiş olduğu bir netice bu. İnşallah böyle de devam edeceğini umut ediyorum. Bu böyle devam ettiği müddetçe de zaten başarı kaçınılmaz olacaktır inşallah. Meclis üyesi arkadaşlarımla yönetim kurulu arkadaşlarımla hep beraber bir çalışma içindeyiz. Uyum çok güzel . Neticesinde de iyi işler yapabileceğimizi düşünüyoruz. Hayırlısı bakalım inşallah.

3tvTR :               Evet, o zaman Meclis üyemiz olan Derya Hanım’a sözü vermek istiyorum. Kendisinin duyguları da bizim için önemli. Buyurun;

Derya Coşkun :     Öncelikle bu programımıza değer verip katıldığınız için teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz. Benim 2.dönem meclis üyeliğim Nehir hanım biliyorsunuzdur. Ödemiş’e hizmet etmek bizim için çok gurur verici oluyor. Benim dönemimden beri 4. Başkanı oluyor, bunu yaşıyorum. Ama çok güzel oldu. Yıllardır söylüyorum Ceyhun Başkanıma; ilçe başkanı ol, gerçekten daha iyi birlikte çalışırız. Hayallerimiz gerçek oldu. İnşallah çok güzel bir yönetim oluşturdu. Hep birlikte Ödemiş’imize, halkımıza iyi bir hizmet edeceğiz Teşekkür ediyorum.

3tvTR :  Anıl Bey ve Okan Bey bir iki cümlede sizden alalım mı?

Anıl Bey :  Yani yeni yönetimimiz, yeni başkanımız zaten görevde olan hepimiz elimizi taşın altına koyduk. Önümüzde bir yerel seçim var, yerel seçimde de inşallah Ödemiş’te kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Teşekkür ediyoruz.

Okan bey :  Merhaba, sizlerin de vermiş olduğunuz destekler için teşekkür ederiz. Milliyetçi Hareket Partisi kadroları Ödemiş’te özellikle Ceyhun Başkan’ın yıllardan beri Derya ablamın dediği gibi hepimizin dediği gibi defaatle söylüyorduk Ceyhun Bey’e ilçe başkanı ol diye.O da geçmişte tecrübeleri yüksekti, zamanı var zamanı var diyordu. Geçmişten ders alarak bugünler için daha iyi daha iyi çalışarak daha iyi hizmetlerle gönüllere girerekten bir hareket yapacağımızı söylemiştik. Bütün yönetim kurulundaki arkadaşlarda bu harekete uyarak toplu bir şekilde kendisinin önderliğinde gönülden gönüle çalışmalara devam ediyoruz. Teşekkür ederiz.

3tvTR :  Ben teşekkür ederim. Çok sağ olun. Başkanım hemen bir şey daha gördüğümü ve biliyorsunuz az çok beni. Beynimde tutmam muhakkak söylerim. Böyle toplantılara bizi çağırıyorlar tabii ilçe başkanları ama yanında bir ya da iki kişi oluyor ve ben çok mutlu da oldum hem senin adına Sen diyorum çok sevdiğim bir dostumsun hem de partiniz adına bütün hepiniz buradasınız parti üyeleri. Bu ne ?

Başkan Kınlı : Biz ayrılıkta azap birliktelikte nimet vardır şiarı ile hareket ettiğimiz için hep beraber bu tip toplantılara katılıyoruz. Bunu da önemsiyoruz işin açıkçası. Çünkü arkadaşlarımızın bu tip organizasyonlarda bulunmasının da ayrıca önemi var. Bunun yanında onlarında çok emeği geçiyor. Hiç bir başarı tek başına oluşamaz mümkün değil. O yüzden hep birlikte katılmaya özen gösteriyoruz.

3tvTR : Çok teşekkür ediyorum, çok sağ olun katıldığınız için .