• Cts. May 25th, 2024

Ödemiş’in İlk ve Tek Kültürel Çıkış Noktası!

100.YIL SPOR ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Bynehir nagehan sayal

Ağu 6, 2022

Ödemiş Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Ödemiş’in Kurtuluşunun 100. Yıl etkinlikleri kapsamında spor şenlikleri düzenledi.

Etkinlikler kapsamında mahalleler arası futbol turnuvası, tenis, badminton, atletizm, boccia, güreş, survivor, bisiklet, masa tenisi, voleybol ve basketbol turnuvası düzenlenecek.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Kurtuluşumuzun 100.yılında bu ülkeyi bu ilçeyi bize emanet eden bize bu günlere yaşamamızda kanları, canları, terleri olan tüm şehitlerimizin anısına spor karşılaşması da Atatürk’ün geleceği gençlere, çocuklarımıza armağan etmesi kadar önemli ve değerli bizde bu günleri şehitlerimizin geleceğimizin iradesini ortaya koyabilmek için çocuklarımızın her alanda spor yapabilmesini spor hizmetleri müdürlüğümüzün tüm bünyesindeki arkadaşlarımızla böyle etkinlik düzenlendi. Başta müdürümüz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma bu anlamda çokça teşekkür ediyorum. Diliyoruz ki daha çok çocuğumuz spor yapsın kötü alışkanlıklardan uzak kalsın anne babalarda onlara destek olsun değerli hocalarımız da çocuklarımız da çocuklarımızı gerektiği şekilde zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirme adına onlara katkıda bulunsunlar bu anlamda bu yarışmadan çok sporun coşkulu, mutlu ve başarılı bir şekilde geçmesini diliyorum. Sporcu çocuklarımıza, gençlerimize başarılar diliyorum. Annelere de sabırları için ve destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.